ניהול אתר ואבטחת איכות

רוצים להפוך את אתר האינטרנט שבבעלותכם לסיפור הצלחה ברשת? רוצים לקדם ולהוביל את אתרכם אל מחוזות ההצלחה? הגעתם למקום הנכון! ברשותי ניסיון רב שנים בתחום הפיתוח, הניהול, הקידום והתחזוקה השוטפת של אתרי אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם פירוט כללי אודות השירותים השונים הנלווים להליכי ניהול אתר ואבטחת איכות באמצעותי.

אחת ההתמחויות המקצועיות שלי היא תכנות PHP המותאם למערכות וורדפרס בהן אני עוסק ומתחמה במהלך ה-10 השנים האחרונות. להלן מספר שירותים המוענקים על ידי לאתרי וורדפרס הנמצאים בבעלותכם.

ניהול דומיין לאתר

בחירת דומיין לאתר האינטרנט הינו הליך בעל משקל רב בכל הנוגע לנגישות האתר בקרב קהלי היעד אליו הוא מכוון. במסגרת שירותי הניהול דומיין לאתר המוצעים על ידי, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ בנוגע לבחירת הדומיין ויישום הליך רישומו מול הגופים השונים.

ניהול שרת אחסון לאתר

הידע המקצועי העומד לרשותי בתחום ניהול אתרים, מאפשר גם לכם ליהנות מהליך התאמה אופטימאלי בין צרכי האתר לבין אופי חבילת האחסון המיועדת לו. התאמה זו נועדה בין היתר לצרכי טעינת דפי האתר במהירות המרבית.

תחזוקת מסד נתונים
ברשותי ניסיון רב שנים בכל הנוגע ליישום הליכי עבודה מול מסדי הנתונים של MySQL. ניסיון מקצועי זה מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות בתחום אבטחת המידע במסגרת תחזוקת מסד נתונים ומניעת תקלות טכניות באתר.

ביצוע גיבויים

במסגרת שירותי ניהול אתר ברמה השוטפת, אני מקפיד לקיים הליכי גיבויי לכלל דפי התוכן באתר. ביצוע הגיבויים נועד לצרכי שחזור עמודי תוכן במידת הצורך. כמו כן, פעולת הגיבוי השוטפת מאפשרת לכם ליהנות משקט נפשי בנוגע לכל תקלה או בעיה העלולה להתעורר במערכת האתר מסיבה כזו או אחרת.

הטמעת שינויים בתמונות וקבצי קוד

כחלק בלתי נפרד מניהול תוכן האתר, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של פעולות ניהול תוכן הכוללות בין היתר הטמעת שינויים בגלריית התמונות המופיעה באתר ובקבצי קוד המיועדים לצרכי תפקוד תקין של כל עמודי האתר.

ניתור ואיתור תקלות מתמיד

ניהול אתרים באמצעותי הינו הליך מקצועי המאפשר לכם ליהנות משירותי ניתור ואיתור תקלות מתמיד. פעולת הניתור ואיתור התקלות נועדו לצרכי תפעול תקין של האתר בטרם התקלה “תשתלט” על מערכות האתר ותשבש את פעילותו התקינה.

ליטושי קוד מקור במידת הצורך

במסגרת שירותי הניהול השופטים המוענקים על ידי, אני מקפיד על ליטושי קוד מקור, וזאת לצרכי התאמת האתר והשינויים השוטפים המתעדכנים בו מעת לעת בכל סוגי הדפדפנים ופלטפורמות הגלישה.

ריענון עיצוב ע”פ דרישה

באפשרותכם לבצע מספר רב של עדכוני עיצוב באמצעות תבניות עיצוב המותאמות לאופי האתר וצרכיו. באפשרותכם לגבש קונספט עיצובי וייחודי לאתר. עיצוב האתר נבנה בהתאם להליך אפיון התואם את צרכי אתר.

מעקב אחר סטטיסטיקות וביצועים

כחלק בלתי נפרד משירותי ניהול האתר, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותים אשר נועדו לצרכי קידום האתר ברשת האינטרנט בכלל ובמנועי החיפוש המובילים בפרט. שירות זה מיושם במסגרת מעקב אחר סטטיסטיקות וביצועי האתר לאורך זמן, ובמסגרת מעקב אחר כל פעילות עדכון כזו או אחרת המיושמת באתר.

תיקוני שגיאות סורק גוגל

הליכי הקידום המיושמים על ידי מתבצעים במסגרת תיקוני שגיאות בסורק גוגל. שגיאות אלו מוצגות בכלי הניהול עימם אני פועל, ובהתאם למהות השגיאה אני מעמיד לרשותכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר, וכל זאת על מנת לקיים את פעולות הקידום באופן מתמיד.

מעקב אחר קידום האתר ברשת

לאורך כל הליך קידום האתר, אני מקפיד על מעקב שוטף אחר קידום האתר ברשת, ובהתאם לתוצאות הקידום אני מבצע עבורכם עדכונים שוטפים התואמים את צרכי הקידום.

שאיפה אמתית להצלחת האתר

כל השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי במסגרת ניהול האתר נועדו לצרכי הצלחת האתר והפיכתו לסיפור הצלחה ברשת! כל אחד ואחת מלקוחותיו יכולים לספר לכם על העבודה הקפדנית והעניינית שלי. רוצים לדעת יותר עליי ועל פועלי? צרו איתי קשר מיידי.

תיקון אתר וורדפרס

התקנתם תוסף חדש במערכת הוורדפרס והאתר מחזיר שגיאה? אתר הוורדפרס שברשותכם מגיב באיטיות? דפי האינטרנט באתר אינם נטענים? זה הזמן להכיר את שירותי התיקון והשדרוג המוצעים לכם עלי ידי. כמומחה למערכות וודרפרס וכמתכנת PHP, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תיקון אתרי וורדפרס מיודעים לכל סוגי התקלות האפשריות: נפוצות ומורכבות כאחד!

עוד על תיקון אתר וורדפרס

העברת כל אתר לוורדפרס

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתפעול אתרים באמצעות וורדפרס, אז הגעתם למקום הנכון! כמתכנת PHP וכמומחה וורדפרס עם 10 שנות ניסיון מקצועי, אני מעמיד לרשותכם שירות מקצועי המאפשר גם לכם "העתקת" אתר קיים לאתר וורדפרס מתקדם או פיתוח אתרי וורדפרס בהתאם לתכנים המופיעים באתר הקיים.

עוד על העברת כל אתר לוורדפרס

שיקום אתר לאחר פריצה

אתר האינטרנט שבבעלותכם "נפל קורבן" לפעילות עוינת של האקרים? זה הזמן ליישום הליכי שיקום האתר לאחר פריצה. ברשותי, ידע מקצועי מורחב בתחום אבטחת המידע ובתחום התכנות, דבר המאפשר לכם להתמודד בצורה היעילה והבטוחה ביותר עם תקלות תפעול באתר הנובעות בגין פריצות אבטחה מכל סוג. כמומחה בתחום מערכות וורדפרס, אני מעמיד לרשותכם גם שירותי שיקום לאתרי וורדפרס אשר היו חשופים לפעילות Hacking כזו או אחרת.

עוד על שיקום אתר לאחר פריצה

תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

הקמתם אתר וורדפרס ואתם מעוניינים לקבל הדרכה מקיפה ומקצועית בנוגע לתפעול האתר? רוצים ליהנות ממגוון נרחב של שירותי תמיכה והדרכה אשר יסייעו גם לכם לתפעל את אתרי ה-וורדפרס שברשותכם בהתאם לכל צורך קידומי או צורך ניהולי אחר? הגעתם למקום הנכון!

עוד על תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

העברת אתר וורדפרס

העברת אתר וורדפרס לשרת אחר היא פעולה שבעלי אתרים זקוקים לה מעת לעת ולכאורה נוצרת הרגשה כי זוהי פעולה פשוטה לכאורה, אך זהו שלא. העברת אתר וורדפרס לשרת אחר הינה משימה שעלולה ואף נוטה להסתבך ולגרום להשבתת האתר ולאובדן נתונים. פעולה המתבצעת שלא כראוי או באופן בלתי אחראי הינה פעולה אשר יכול להוביל לירידה משמעותית במיקומים בגוגל ולחוסר תנועה באתר וזמני השבתה ארוכים - לכן העברת אתר וורדפרס תעשה רק ע"י מומחה וורדפרס באופן מקצועי ויעיל.

עוד על העברת אתר וורדפרס

פיתוח תוספים לוורדפרס

רוצים ליהנות ממגוון נרחב של תוספים לאתרי ה-וורדפרס שברשותכם? זה הזמן להכיר מקרוב את אחד מהשירותים המקצועיים אותם אני מעמיד לרשות כל לקוחותיי: פיתוח תוספים ל-וורדפרס. שירות זה מיושם על ידי במסגרת פיתוח אתרי וורדפרס או במסגרת שירותי שדרוג ותחזוקת אתרי וורדפרס ברמה השוטפת. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם מידע כללי אודות השירות.

עוד על פיתוח תוספים לוורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס הוספת תוכנות לאתר וורדפרס הינו שירות מקצועי נוסף המעונק לכם באמצעותי. שירות זה בדומה ליתר השירותים המוענקים לכם על ידי בתחום מערכות הוורדפרס, מבוסס על 10 שנות ניסיון מקצועי בעבודה מול מערכות וורדפרס ועל מאות אתרי וורדפרס אותם אני מתחזק עבור לקוחותיי. כיום, לאור הניסיון הרב העומד לרשותי (כ-10 שנות ניסיון […]

עוד על הוספת תכונות לאתר וורדפרס

איתור תקלות בוורדפרס

אתר הוורדפרס שברשותכם סובל מתקלות חוזרות ונשנות? מתקשים לאתר את מקור הבעיה במערכת הוורדפרס? הגעתם למקום הנכון! כמומחה למערכות וודרפרס, אני מעמיד לרשותכם שירות מיוחד המיועד לצרכי איתור תקלות מורכבות בוורדפרס. שירות זה מוענק לכם במסגרת בדיקה היקפית אותה אני עורך עבורכם, ובהתאם למהות התקלה, לגרסת הוורדפרס בה אתם עושים שימוש ולעדכונים השונים אותם ביצעתם במערכת, אני מעמיד לרשותכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר !

עוד על איתור תקלות בוורדפרס

ניהול אתר ואבטחת איכות

רוצים להפוך את אתר האינטרנט שבבעלותכם לסיפור הצלחה ברשת? רוצים לקדם ולהוביל את אתרכם אל מחוזות ההצלחה? הגעתם למקום הנכון! ברשותי ניסיון רב שנים בתחום הפיתוח, הניהול, הקידום והתחזוקה השוטפת של אתרי אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם פירוט כללי אודות השירותים השונים הנלווים להליכי ניהול אתר ואבטחת איכות באמצעותי.

עוד על ניהול אתר ואבטחת איכות