העברת כל אתר לוורדפרס

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתפעול אתרים באמצעות וורדפרס, אז הגעתם למקום הנכון! כמתכנת PHP וכמומחה וורדפרס עם 10 שנות ניסיון מקצועי, אני מעמיד לרשותכם שירות מקצועי המאפשר גם לכם “העתקת” אתר קיים לאתר וורדפרס מתקדם או פיתוח אתרי וורדפרס בהתאם לתכנים המופיעים באתר הקיים.

מערכת וורדפרס – למה שווה לכם בכלל לעבור אליה?

מערכת וורדפרס היא למעשה מערכת לניהול תוכן אשר החלה את דרכה בשנת 2003, ומאז ועד היום היא נחשבת למערכת הניהול בקוד פתוח הפופולארית ביותר ברשת. מערכת זו מיועדת לכל סוגי האתרים באשר הם, לרבות, אתרי תוכן ותדמית, אתרי קטלוג ופורטלים מקצועיים, אתרי פנים ארגון, אתרי מסחר מקוון ועוד. מערכת הוורדפרס הינה מערכת בעלת יתרונות רבי ערך בכל הנוגע לתפעול ותחזוקת האתר ברמה השוטפת, החל מיישום תיקונים ועדכונים בתוכן האתר, דרך פיתוח תוספים אישיים המותאמים לצרכי האתר וקהל הלקוחות הגולשים באתר ועד ליתרונות משמעותיים בכל הנוגע לקידום האתר באמצעות מנועי החיפוש המובילים ביותר ברשת.

העתקת אתרים לוורדפרס – כל היתרונות

העברת אתרים לוורדפרס הינו הליך מקצועי המיושם על ידי מראשיתו ועד לסופו, והוא מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

• אתר אינטרנט מתקדם וחדשני המותאם לכל צרכי הפעילות המקוונת שלכם ברשת
• אתר אינטרנט בעל מבנה עיצובי ייחודי הכולל מגוון נרחב של אפשרויות שדרוג לעיצוב האתר בכל רגע נתון
• מערכת ניהול תוכן ידידותית המאפשרת לכם לבצע מגוון נרחב של עדכונים ושינויים בכל אחד מדפי האינטרנט של האתר ברמה השוטפת
• אתר פונקציונאלי המותאם לכל סוגי הדפדפנים ופלטפורמות הגלישה הקיימות כיום
• אתר אופטימאלי לצרכי קידום בכל מנועי החיפוש המובילים ביותר ברשת
• מערכת וורדפרס מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של תוספים ותוכנות הניתנות לעדכון בכל רגע נתון באתר.

העברת אתר לוורדפרס – כיצד?

הליך העברת תכני האתר הקיים למערכת וורדפרס הינו הליך המיושם על ידי במסגרת אפיון צרכי הלקוח והאתר, התאמה אישית של מבנה האתר (הן ברמת התכנות והן ברמה העיצוב) לצרכי האפיון, שימת דגש מרבית על הליכי אבטחת האתר ועוד.

גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למערכות הוורדפרס? אתם מוזמנים ליצור איתי קשר מיידי ולדעת יותר על הליך העברת אתר האינטרנט שלכם לאתר וורדפרס מתקדם.

תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

הקמתם אתר וורדפרס ואתם מעוניינים לקבל הדרכה מקיפה ומקצועית בנוגע לתפעול האתר? רוצים ליהנות ממגוון נרחב של שירותי תמיכה והדרכה אשר יסייעו גם לכם לתפעל את אתרי ה-וורדפרס שברשותכם בהתאם לכל צורך קידומי או צורך ניהולי אחר? הגעתם למקום הנכון!

עוד על תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

העברת כל אתר לוורדפרס

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתפעול אתרים באמצעות וורדפרס, אז הגעתם למקום הנכון! כמתכנת PHP וכמומחה וורדפרס עם 10 שנות ניסיון מקצועי, אני מעמיד לרשותכם שירות מקצועי המאפשר גם לכם "העתקת" אתר קיים לאתר וורדפרס מתקדם או פיתוח אתרי וורדפרס בהתאם לתכנים המופיעים באתר הקיים.

עוד על העברת כל אתר לוורדפרס

פיתוח תוספים לוורדפרס

רוצים ליהנות ממגוון נרחב של תוספים לאתרי ה-וורדפרס שברשותכם? זה הזמן להכיר מקרוב את אחד מהשירותים המקצועיים אותם אני מעמיד לרשות כל לקוחותיי: פיתוח תוספים ל-וורדפרס. שירות זה מיושם על ידי במסגרת פיתוח אתרי וורדפרס או במסגרת שירותי שדרוג ותחזוקת אתרי וורדפרס ברמה השוטפת. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם מידע כללי אודות השירות.

עוד על פיתוח תוספים לוורדפרס

ניהול אתר ואבטחת איכות

רוצים להפוך את אתר האינטרנט שבבעלותכם לסיפור הצלחה ברשת? רוצים לקדם ולהוביל את אתרכם אל מחוזות ההצלחה? הגעתם למקום הנכון! ברשותי ניסיון רב שנים בתחום הפיתוח, הניהול, הקידום והתחזוקה השוטפת של אתרי אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם פירוט כללי אודות השירותים השונים הנלווים להליכי ניהול אתר ואבטחת איכות באמצעותי.

עוד על ניהול אתר ואבטחת איכות

הוספת תכונות לאתר וורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס הוספת תוכנות לאתר וורדפרס הינו שירות מקצועי נוסף המעונק לכם באמצעותי. שירות זה בדומה ליתר השירותים המוענקים לכם על ידי בתחום מערכות הוורדפרס, מבוסס על 10 שנות ניסיון מקצועי בעבודה מול מערכות וורדפרס ועל מאות אתרי וורדפרס אותם אני מתחזק עבור לקוחותיי. כיום, לאור הניסיון הרב העומד לרשותי (כ-10 שנות ניסיון […]

עוד על הוספת תכונות לאתר וורדפרס

העברת אתר וורדפרס

העברת אתר וורדפרס לשרת אחר היא פעולה שבעלי אתרים זקוקים לה מעת לעת ולכאורה נוצרת הרגשה כי זוהי פעולה פשוטה לכאורה, אך זהו שלא. העברת אתר וורדפרס לשרת אחר הינה משימה שעלולה ואף נוטה להסתבך ולגרום להשבתת האתר ולאובדן נתונים. פעולה המתבצעת שלא כראוי או באופן בלתי אחראי הינה פעולה אשר יכול להוביל לירידה משמעותית במיקומים בגוגל ולחוסר תנועה באתר וזמני השבתה ארוכים - לכן העברת אתר וורדפרס תעשה רק ע"י מומחה וורדפרס באופן מקצועי ויעיל.

עוד על העברת אתר וורדפרס

איתור תקלות בוורדפרס

אתר הוורדפרס שברשותכם סובל מתקלות חוזרות ונשנות? מתקשים לאתר את מקור הבעיה במערכת הוורדפרס? הגעתם למקום הנכון! כמומחה למערכות וודרפרס, אני מעמיד לרשותכם שירות מיוחד המיועד לצרכי איתור תקלות מורכבות בוורדפרס. שירות זה מוענק לכם במסגרת בדיקה היקפית אותה אני עורך עבורכם, ובהתאם למהות התקלה, לגרסת הוורדפרס בה אתם עושים שימוש ולעדכונים השונים אותם ביצעתם במערכת, אני מעמיד לרשותכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר !

עוד על איתור תקלות בוורדפרס

תיקון אתר וורדפרס

התקנתם תוסף חדש במערכת הוורדפרס והאתר מחזיר שגיאה? אתר הוורדפרס שברשותכם מגיב באיטיות? דפי האינטרנט באתר אינם נטענים? זה הזמן להכיר את שירותי התיקון והשדרוג המוצעים לכם עלי ידי. כמומחה למערכות וודרפרס וכמתכנת PHP, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תיקון אתרי וורדפרס מיודעים לכל סוגי התקלות האפשריות: נפוצות ומורכבות כאחד!

עוד על תיקון אתר וורדפרס

שיקום אתר לאחר פריצה

אתר האינטרנט שבבעלותכם "נפל קורבן" לפעילות עוינת של האקרים? זה הזמן ליישום הליכי שיקום האתר לאחר פריצה. ברשותי, ידע מקצועי מורחב בתחום אבטחת המידע ובתחום התכנות, דבר המאפשר לכם להתמודד בצורה היעילה והבטוחה ביותר עם תקלות תפעול באתר הנובעות בגין פריצות אבטחה מכל סוג. כמומחה בתחום מערכות וורדפרס, אני מעמיד לרשותכם גם שירותי שיקום לאתרי וורדפרס אשר היו חשופים לפעילות Hacking כזו או אחרת.

עוד על שיקום אתר לאחר פריצה