הוספת תכונות לאתר וורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס

הוספת תוכנות לאתר וורדפרס הינו שירות מקצועי נוסף המעונק לכם באמצעותי. שירות זה בדומה ליתר השירותים המוענקים לכם על ידי בתחום מערכות הוורדפרס, מבוסס על 10 שנות ניסיון מקצועי בעבודה מול מערכות וורדפרס ועל מאות אתרי וורדפרס אותם אני מתחזק עבור לקוחותיי.

כיום, לאור הניסיון הרב העומד לרשותי (כ-10 שנות ניסיון מקצועי) בתחום מערכות הוורדפרס, אני יכול להעמיד לרשותכם שירותי פיתוח תופסים לוורדפרס ושירותי הוספת תוכנות לאתר, המאפשרים גם לכם לבצע כמעט כל פעולה העולה על דמיונכם בשלב זה בין דפי האתר.

הליכי פיתוח התוספים והוספת תוכנות לוורדפרס, הינם הליכים מקצועיים המיושמים על ידי בכל שלב ובכל מצב, בין אם מדובר במסגרת פיתוח אתר וורדפס, בין אם מדובר בעדכון תוכנות וגרסאות וודרפרס ובין אם מדובר בפעולות תחזוקה שוטפת לאתר וורדפרס הכוללות בין היתר: הטמעת תוכנות אבטחה באתר, יישום הליכי אופטימיזציה לאתר וכדומה.

התאמת התוכנה או התוספים השונים למערכת הוורדפרס מתבצעת על ידי תוך כדי בדיקה מקיפה של יתר התוכנות והעדכונים האחרונים אותם ביצעתם במערכת, וזאת על מנת לאפשר לכם תפעול תקין של האתר ללא תקלות וללא בעיות תוכנה העלולות לעכב את העבודה השוטפת שלכם באתר.

כמתכנת PHP וכמומחה מערכות וודרפרס, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תכנות ופיתוח תוספים לוורפרס, המאשפרים גם לכם ליהנות מאתרי וורדפרס המותאמים לכל סוגי הדפדפנים ולכל פלטפורמות הגלישה העומדות לרשות קהל הגולשים בימינו.

התאמת התוכנות לדפדפנים השונים ולפלטפורמות הגלישה השונות, הן פעולות הכרחיות בימינו, וזאת בשל ריבוי אמצעי הגלישה ודרכי הגלישה באינטרנט. הקפדה יתרה מצידי על התאמת האתר לכל סוגי הדפדפנים מבטיחה גם לכם אתר וורדפרס המוצג באופן זהה ואחיד בכל סוגי הדפדפנים האפשריים, דבר המחזק את תדמית האתר בקרב קהל היעד אליו הוא פונה.

בנוסף, אני מעמיד לרשותכם שירותי בדיקת תוכנות ותוספים לוורדפרס, דבר המאפשר לכם ליהנות מתפעול אתרים עם מינימום תקלות לאורך זמן. במהלך כל שנות היכרותי עם מערכות הוורדפרס, אני מקפיד בראש ובראשונה על ביצוע עבודות פיתוח תוספים והוספת תוכנות לוורדפרס, תוך כדי מתן חשיבות עליונה לכל נושא אבטחת האתר ומניעת פריצות אבטחה.

רוצים לדעת יותר על האופן בו אני מבצע הוספת תוכנת לוורדפרס? אתם מוזמנים ליצור איתי קשר מיידי.

העברת אתר וורדפרס

העברת אתר וורדפרס לשרת אחר היא פעולה שבעלי אתרים זקוקים לה מעת לעת ולכאורה נוצרת הרגשה כי זוהי פעולה פשוטה לכאורה, אך זהו שלא. העברת אתר וורדפרס לשרת אחר הינה משימה שעלולה ואף נוטה להסתבך ולגרום להשבתת האתר ולאובדן נתונים. פעולה המתבצעת שלא כראוי או באופן בלתי אחראי הינה פעולה אשר יכול להוביל לירידה משמעותית במיקומים בגוגל ולחוסר תנועה באתר וזמני השבתה ארוכים - לכן העברת אתר וורדפרס תעשה רק ע"י מומחה וורדפרס באופן מקצועי ויעיל.

עוד על העברת אתר וורדפרס

תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

הקמתם אתר וורדפרס ואתם מעוניינים לקבל הדרכה מקיפה ומקצועית בנוגע לתפעול האתר? רוצים ליהנות ממגוון נרחב של שירותי תמיכה והדרכה אשר יסייעו גם לכם לתפעל את אתרי ה-וורדפרס שברשותכם בהתאם לכל צורך קידומי או צורך ניהולי אחר? הגעתם למקום הנכון!

עוד על תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

תיקון אתר וורדפרס

התקנתם תוסף חדש במערכת הוורדפרס והאתר מחזיר שגיאה? אתר הוורדפרס שברשותכם מגיב באיטיות? דפי האינטרנט באתר אינם נטענים? זה הזמן להכיר את שירותי התיקון והשדרוג המוצעים לכם עלי ידי. כמומחה למערכות וודרפרס וכמתכנת PHP, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תיקון אתרי וורדפרס מיודעים לכל סוגי התקלות האפשריות: נפוצות ומורכבות כאחד!

עוד על תיקון אתר וורדפרס

איתור תקלות בוורדפרס

אתר הוורדפרס שברשותכם סובל מתקלות חוזרות ונשנות? מתקשים לאתר את מקור הבעיה במערכת הוורדפרס? הגעתם למקום הנכון! כמומחה למערכות וודרפרס, אני מעמיד לרשותכם שירות מיוחד המיועד לצרכי איתור תקלות מורכבות בוורדפרס. שירות זה מוענק לכם במסגרת בדיקה היקפית אותה אני עורך עבורכם, ובהתאם למהות התקלה, לגרסת הוורדפרס בה אתם עושים שימוש ולעדכונים השונים אותם ביצעתם במערכת, אני מעמיד לרשותכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר !

עוד על איתור תקלות בוורדפרס

שיקום אתר לאחר פריצה

אתר האינטרנט שבבעלותכם "נפל קורבן" לפעילות עוינת של האקרים? זה הזמן ליישום הליכי שיקום האתר לאחר פריצה. ברשותי, ידע מקצועי מורחב בתחום אבטחת המידע ובתחום התכנות, דבר המאפשר לכם להתמודד בצורה היעילה והבטוחה ביותר עם תקלות תפעול באתר הנובעות בגין פריצות אבטחה מכל סוג. כמומחה בתחום מערכות וורדפרס, אני מעמיד לרשותכם גם שירותי שיקום לאתרי וורדפרס אשר היו חשופים לפעילות Hacking כזו או אחרת.

עוד על שיקום אתר לאחר פריצה

הוספת תכונות לאתר וורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס הוספת תוכנות לאתר וורדפרס הינו שירות מקצועי נוסף המעונק לכם באמצעותי. שירות זה בדומה ליתר השירותים המוענקים לכם על ידי בתחום מערכות הוורדפרס, מבוסס על 10 שנות ניסיון מקצועי בעבודה מול מערכות וורדפרס ועל מאות אתרי וורדפרס אותם אני מתחזק עבור לקוחותיי. כיום, לאור הניסיון הרב העומד לרשותי (כ-10 שנות ניסיון […]

עוד על הוספת תכונות לאתר וורדפרס

העברת כל אתר לוורדפרס

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתפעול אתרים באמצעות וורדפרס, אז הגעתם למקום הנכון! כמתכנת PHP וכמומחה וורדפרס עם 10 שנות ניסיון מקצועי, אני מעמיד לרשותכם שירות מקצועי המאפשר גם לכם "העתקת" אתר קיים לאתר וורדפרס מתקדם או פיתוח אתרי וורדפרס בהתאם לתכנים המופיעים באתר הקיים.

עוד על העברת כל אתר לוורדפרס

ניהול אתר ואבטחת איכות

רוצים להפוך את אתר האינטרנט שבבעלותכם לסיפור הצלחה ברשת? רוצים לקדם ולהוביל את אתרכם אל מחוזות ההצלחה? הגעתם למקום הנכון! ברשותי ניסיון רב שנים בתחום הפיתוח, הניהול, הקידום והתחזוקה השוטפת של אתרי אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם פירוט כללי אודות השירותים השונים הנלווים להליכי ניהול אתר ואבטחת איכות באמצעותי.

עוד על ניהול אתר ואבטחת איכות

פיתוח תוספים לוורדפרס

רוצים ליהנות ממגוון נרחב של תוספים לאתרי ה-וורדפרס שברשותכם? זה הזמן להכיר מקרוב את אחד מהשירותים המקצועיים אותם אני מעמיד לרשות כל לקוחותיי: פיתוח תוספים ל-וורדפרס. שירות זה מיושם על ידי במסגרת פיתוח אתרי וורדפרס או במסגרת שירותי שדרוג ותחזוקת אתרי וורדפרס ברמה השוטפת. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם מידע כללי אודות השירות.

עוד על פיתוח תוספים לוורדפרס