אודות

קצת אודותיי…

“שלום לכולם, שמי הוא ואני מתכנת PHP ומומחה בתחום מערכות ה-וורדפרס. מאחורי מעל 20 שנות ניסיון בתכנות וכתיבת קוד, 15 שנות מוניטין תעסוקתי במערכות וורדפרס ושפת PHP, אלפי שעות תכנות המבוססים על חשיבה מחוץ לקופסא והתמקצעות בתחום אבטחת המידע וה-Ethical Hacking לאורך כל הדרך.

את דרכי מאחורי המקלדת, התחלתי עוד בשנת 1997, וזאת בתקופה בה המחשב הביתי- אישי היה עדיין בגדר מותרות ורשת האינטרנט עדיין הייתה בחיתוליה. באותם שנים התחלתי להתמקצע בתחום הסקריפטים ובכתיבת שורות קוד ארוכות, את לימודי התיכון סיימתי בהצטיינות במגמת חשמל ואלקטרוניקה, שם התמתחתי בכתיבת תוכנה לבקרים מתוכנתים ומערכות בקרה מבוססות PLC ואוטומציה.

בשנת 2005, לאחר שירותי הצבאי, נחשפתי לראשונה לשפת התכנות PHP ומערכות ה-וורדפרס, ועל אף שלמדתי והתעסקתי גם בשפות תוכנה נוספת כגון: C++, C#, VB.NET, JAVA ועוד, החלטתי להתמקצע במערכות ה-וורדפרס ושפת ה-PHP, וכל זאת תוך כדי שילוב יכולות התכנות שלי בעבודה מול מסדי נתונים של MySQL ובשילוב התובנות המקצועיות שלי בתחום אבטחת המידע.

לאורך כל השנים למדתי, חקרתי והרחבתי את היכולות המקצועיות שלי בתחום ה-PHP ומערכות ה-וורדפרס, וכל זאת מתוך סקרנות הולכת וגוברת לעולם המחשבים בכלל ורשת האינטרנט בפרט.

חבילת השירותים המקצועיים שלי…

כיום, 10 שנים לאחר היכרותי הראשונית עם מערכות וורדפרס ו-PHP, ולאחר שעסקתי במגוון נרחב של פרויקטים אינטרנטיים מעוררי השראה, אני שמח להעמיד לרשותכם עולם וירטואלי חסר גבולות, המאפשר לכל אחד ואחת מכם לבצע במערכות ה-וורדפרס כל העולה על דמיונכם, וכל זאת תוך כדי שמירה מרבית על צרכי האבטחה והימנעות כמעט מוחלטת מפרצות אבטחה.

בין יתר השירותים המקצועיים אותם אני מציע לכלל לקוחותיי תמצאו:

• ניהול אתרי אינטרנט ואבטחת איכות- שירות מקצועי הכולל בין היתר: ניהול דומיין, ניהול שרת אחסון, תחזוקת מסד נתונים, ביצוע גיבויים, הטמעת שינויים בתמונות וקבצי קוד, ניתור ואיתור תקלות בזמן אמת, רענון העיצוב בהתאם לצרכי הקידום, מעקב אחר תנועת גולשים וביצועי האתר, שיפור יכולות הקידום בגוגל תוך כדי תיקוני שגיאות בסורקי גוגל ועוד.

• פיתוח אתרי וורדפס- שירות מקצועי הכולל בין היתר: פיתוח תוספים לאתרי וורדפס, תיקון אתרי וורדפס קיימים, איתור תקלות באתרי וורדפרס, הוספות תוכנות לאתר וורדפס קיים, הטמעת עיצובים גרפיים באתרי וורדפרס, העתקת אתרים לאתרי וורדפרס, שירותי תמיכה והדרכה לתפעול אתרי וורדפרס ועוד.

• שירותי תחזוקה ואבטחת מידע- שירות מקצועי הכולל בין היתר: שיקום אתרים לאחר פריצה, יישום הליכי התאוששות אתרים מקריסה, תיקון מסדי נתונים, פתרון תקלות מורכבות באתרים ועוד.

• שירותי תכנות- שירות מקצועי הכולל תכנות jQuery- PHP MySQL HTML5 CSS3 , במסגרת תכנות צד שרת ותכנות צד לקוח.

רוצים לדעת יותר על חבילות השירות המקצועי שלי ? זה הזמן ליצור איתי קשר!

איתור תקלות בוורדפרס

אתר הוורדפרס שברשותכם סובל מתקלות חוזרות ונשנות? מתקשים לאתר את מקור הבעיה במערכת הוורדפרס? הגעתם למקום הנכון! כמומחה למערכות וודרפרס, אני מעמיד לרשותכם שירות מיוחד המיועד לצרכי איתור תקלות מורכבות בוורדפרס. שירות זה מוענק לכם במסגרת בדיקה היקפית אותה אני עורך עבורכם, ובהתאם למהות התקלה, לגרסת הוורדפרס בה אתם עושים שימוש ולעדכונים השונים אותם ביצעתם במערכת, אני מעמיד לרשותכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר !

עוד על איתור תקלות בוורדפרס

שיקום אתר לאחר פריצה

אתר האינטרנט שבבעלותכם "נפל קורבן" לפעילות עוינת של האקרים? זה הזמן ליישום הליכי שיקום האתר לאחר פריצה. ברשותי, ידע מקצועי מורחב בתחום אבטחת המידע ובתחום התכנות, דבר המאפשר לכם להתמודד בצורה היעילה והבטוחה ביותר עם תקלות תפעול באתר הנובעות בגין פריצות אבטחה מכל סוג. כמומחה בתחום מערכות וורדפרס, אני מעמיד לרשותכם גם שירותי שיקום לאתרי וורדפרס אשר היו חשופים לפעילות Hacking כזו או אחרת.

עוד על שיקום אתר לאחר פריצה

העברת אתר וורדפרס

העברת אתר וורדפרס לשרת אחר היא פעולה שבעלי אתרים זקוקים לה מעת לעת ולכאורה נוצרת הרגשה כי זוהי פעולה פשוטה לכאורה, אך זהו שלא. העברת אתר וורדפרס לשרת אחר הינה משימה שעלולה ואף נוטה להסתבך ולגרום להשבתת האתר ולאובדן נתונים. פעולה המתבצעת שלא כראוי או באופן בלתי אחראי הינה פעולה אשר יכול להוביל לירידה משמעותית במיקומים בגוגל ולחוסר תנועה באתר וזמני השבתה ארוכים - לכן העברת אתר וורדפרס תעשה רק ע"י מומחה וורדפרס באופן מקצועי ויעיל.

עוד על העברת אתר וורדפרס

תיקון אתר וורדפרס

התקנתם תוסף חדש במערכת הוורדפרס והאתר מחזיר שגיאה? אתר הוורדפרס שברשותכם מגיב באיטיות? דפי האינטרנט באתר אינם נטענים? זה הזמן להכיר את שירותי התיקון והשדרוג המוצעים לכם עלי ידי. כמומחה למערכות וודרפרס וכמתכנת PHP, אני מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותי תיקון אתרי וורדפרס מיודעים לכל סוגי התקלות האפשריות: נפוצות ומורכבות כאחד!

עוד על תיקון אתר וורדפרס

פיתוח תוספים לוורדפרס

רוצים ליהנות ממגוון נרחב של תוספים לאתרי ה-וורדפרס שברשותכם? זה הזמן להכיר מקרוב את אחד מהשירותים המקצועיים אותם אני מעמיד לרשות כל לקוחותיי: פיתוח תוספים ל-וורדפרס. שירות זה מיושם על ידי במסגרת פיתוח אתרי וורדפרס או במסגרת שירותי שדרוג ותחזוקת אתרי וורדפרס ברמה השוטפת. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם מידע כללי אודות השירות.

עוד על פיתוח תוספים לוורדפרס

העברת כל אתר לוורדפרס

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתפעול אתרים באמצעות וורדפרס, אז הגעתם למקום הנכון! כמתכנת PHP וכמומחה וורדפרס עם 10 שנות ניסיון מקצועי, אני מעמיד לרשותכם שירות מקצועי המאפשר גם לכם "העתקת" אתר קיים לאתר וורדפרס מתקדם או פיתוח אתרי וורדפרס בהתאם לתכנים המופיעים באתר הקיים.

עוד על העברת כל אתר לוורדפרס

ניהול אתר ואבטחת איכות

רוצים להפוך את אתר האינטרנט שבבעלותכם לסיפור הצלחה ברשת? רוצים לקדם ולהוביל את אתרכם אל מחוזות ההצלחה? הגעתם למקום הנכון! ברשותי ניסיון רב שנים בתחום הפיתוח, הניהול, הקידום והתחזוקה השוטפת של אתרי אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה. בשורות הבאות ריכזתי עבורכם פירוט כללי אודות השירותים השונים הנלווים להליכי ניהול אתר ואבטחת איכות באמצעותי.

עוד על ניהול אתר ואבטחת איכות

תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

הקמתם אתר וורדפרס ואתם מעוניינים לקבל הדרכה מקיפה ומקצועית בנוגע לתפעול האתר? רוצים ליהנות ממגוון נרחב של שירותי תמיכה והדרכה אשר יסייעו גם לכם לתפעל את אתרי ה-וורדפרס שברשותכם בהתאם לכל צורך קידומי או צורך ניהולי אחר? הגעתם למקום הנכון!

עוד על תמיכה והדרכה לתפעול וורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס

הוספת תכונות לאתר וורדפרס הוספת תוכנות לאתר וורדפרס הינו שירות מקצועי נוסף המעונק לכם באמצעותי. שירות זה בדומה ליתר השירותים המוענקים לכם על ידי בתחום מערכות הוורדפרס, מבוסס על 10 שנות ניסיון מקצועי בעבודה מול מערכות וורדפרס ועל מאות אתרי וורדפרס אותם אני מתחזק עבור לקוחותיי. כיום, לאור הניסיון הרב העומד לרשותי (כ-10 שנות ניסיון […]

עוד על הוספת תכונות לאתר וורדפרס